BUDSERWIS JP - hala front BUDSERWIS JP - RZETELNA Firma

Firma Budserwis JP

działa od czerwca 2009r. Nasza tradycja sięga czasów Krakowskiego Przedsiębiorstwa Konstrukcji Stalowych i Urządzeń Przemysłowych „Mostostal” kiedy w roku 1983 powstał pomysł zgrupowania sprzętu spawalniczego, środków małej mechanizacji i elektronarzędzi w ramach oddziału w Bazie Sprzętu. Następnie była kontynuowana w ramach holdingu Mostostal Kraków SA – (spółka Zakład Sprzętu Lekkiego).

Z kilkunastu grup sprzętowych narzędziowych branża rozwinęła się do ponad 40-tu i obejmuje ok. 2000 pozycji – w tym ponad 100 szt. urządzeń spawalniczych, kilkadziesiąt zagęszczarek i agregatów prądotwórczych, kluczy dynamometrycznych w zakresie od 30 Nm do 2000 Nm. W tym okresie pozostało i działa do dziś zakładowe laboratorium pomiarowe, w którym badane i atestowane są wszystkie urządzenia elektryczne i elektronarzędzia które są przedmiotem wynajmu i dzierżawy. Atestację i kontrolę obejmuje wszystkie posiadane przez nas urządzenia.

Firma specjalizuje się w wynajmie sprzętu spawalniczego. Dysponujemy najnowszym sprzętem firmy Esab, Lincoln (półautomaty Lincoln Speedtec 400s, Esab Warrior 400). Również klucze dynamometryczne i zagęszczarki są przedmiotem naszej troski i z każdym rokiem staramy się rozszerzyć zakres posiadanych grup sprzętowych. Oprócz wymienionych jak każda wypożyczalnia sprzętu dysponujemy grupą tradycyjnych sprzętów budowlanych jak agregaty prądotwórcze , młoty udarowe.

Uzupełnieniem oferty są usługi serwisowe – wzorcowanie kluczy dynamometrycznych, pomiary elektryczne elektronarzędzi, regeneracja reduktorów, palników do cięcia i spawania gazowego oraz przeglądy i konserwacja sprzętu spawalniczego.

Misja firmy to zapewnienie maksimum satysfakcji naszym klientom z coraz większego asortymentu wynajmowanych maszyn przy stale rozwijających się usługach serwisowych przy utrzymaniu konkurencyjnych cen.

Naszymi klientami są zarówno renomowane firmy budowlane jak i firmy lokalne oraz osoby prywatne.